Anasayfa
Üye Kayıt
Üye Giriş
www.outletbeyazesya.com
   
 
 
 
 
     
Alışveriş sepetiniz
Sipariş Takibi
Müşteri Hizmetleri
Güvenli Alışveriş

İade Şartları

İade İşlemleri

SİPARİŞİMDEKİ ÜRÜNÜ / ÜRÜNLERI İADE ETMEK ISTIYORUM. NE YAPMALIYIM?

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

GENEL IADE ŞARTLARI AŞAĞIDAKI GIBIDIR;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır. (Örn : hafıza kartları, bilgisayar donanım ve yazılım ürünleri )

ÖZEL ÜRÜNLER IÇIN IADE ŞARTLARI

TELEFON iadesinde;

Cep telefonu siparişlerinde ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşteri ürünün kutusu içerisinde yer alan yetkili servislere başvurmalıdır.

Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

OUTLET ÜRÜNLERİN İADESİ;

Outlet ürünlerde bir takım kusurlar (nakliye hasarı,çizik vs.) bulunmakta ve bu kusurlar resimlerle sitemizde sergilenmektedir. Bu kusrlar dolayısyla iade işlemi yapılamaktadır. Bu ürünleri alan müşterilerimiz bu durumu peşinen kabul etmiş sayılır. Bu ürünler kesinlikle kullanılmış ürün değildir ve üretici firmaların fabrika garantisi altındadır.

DİĞER ÜRÜNLERİN IADESINDE;

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler,kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir.

İADE İŞLEMLERİ

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.
İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize bilgi verilecektir. Siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini dolduracağınız ve tarafımıza göndereceğiniz banka hesabınıza yansıtacaktır.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir.iade faturası, Kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.

Üye Girişi
E-Posta
Şifre
Twitter
İncelediğiniz Ürünler
.
  
    +3 Taksit      +3 Taksit yada  

  
                                +3 Taksit
           
  

  +3 Taksit            +3 Taksit


Yetkili Servisler
.
.
Önerilen Ürünler


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.