Anasayfa
Üye Kayıt
Üye Giriş
www.outletbeyazesya.com
   
 
 
 
 
     
Alışveriş sepetiniz
Sipariş Takibi
Müşteri Hizmetleri
Güvenli Alışveriş

Hakkımızda


SONNOKTA TİCARET

Bilgi Teknolojileri alanındaki uzmanlığını spesifik alanlardaki deneyimi ile birleştiren SONNOKTA Ticaret., kişilerin ve şirketlerin ihtiyaçlarına cevap veren dayanıklı tüketim,beyaz eşya,ev elektroniği,küçük ev aletleri ve Plazma&LCD TV alanlarında çözümler geliştirmektedir. Türkiye'nin en büyük beyaz eşya ve ev elektroniği markalarını aynı alanda satışını gerçekleştirmeyi baz alan SONNOKTA Ticaret Electrolux,Arkçelik,Vestel,Beko,Zanussi ve daha bir  çok  kurumsal markaların çözüm ortaklığını sağlayarak müşteri odaklı satışı kategorilendirerek faaliyet alanlarını bu ana gruplar içerisinde toplamıştır. Fatih' de 200 m2 'lik mağaza,yönetim, finans, muhasebe, reklam, web, halkla ilişkiler, bayi-toptan satış ve call center departmanlarından oluşan koordinasyon merkezi; 100’lerce ürün gamı ve çeşitlerini bir arada görebileceğiniz showroomu; tüm modellerin Türkiye'de en geniş yedek parça stoğunu bulunduran markaları ve teknik servisleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca tüm yurt çapına en yeni teknolojileri en uygun fiyat, taksit ve kampanya avantajı ile tüketicilerine ulaştırmaktadır. SONNOKTA Ticaret. tarafından satışı gerçekleştirilmiş ürünler Türkiye'nin 7 bölgesine UPS,MNG ve Varan Kargo başta olmak üzere kasko güvenceli çeşitli kargolarla gönderilmektedir. SONNOKTA Ticaret aynı gün stoktan sevkiyat ilkesi gereğince gün içerisinde saat 17.00’a kadar iletilen siparişlerin 600 km’ye kadar ertesi gün adrese iletilmesini sağlayan kargo teslimat sistemi ile sektörde önemli bir fark oluşturmuştur. Her türlü sipariş ve sorularınız için günün 12 saati, konusunda uzman ekibi ile hizmet veren uzman Call Center’ımızı 0 212 631 50 74 – 75 'den arayabilirsiniz veya sürekli güncelliğini koruyan ve tüm detayları bulabileceğiniz web adresimiz www.outletbeyazesya.com'u  ziyaret edebilirsiniz.

FAALİYET ALANLARI

Beyaz Eşya
Beyaz eşya dünyasının en önde gelen markalarını bir arada görme imkanı sağlayan, Toptancı, Ana Dağıtıcı misyonunu başarı ile yürüten SONNOKTA Ticaret, electrolux,Arkçelik,Vestel,Beko,Zanussi ve daha bir  markanın bütün ürün gamlarını tüketicilere sunmaktadır.Tüm ürün gamını showroomunda sergileyen SONNOKTA Ticaret. bu ürünlerin satış sonrası hizmetlerini de vermektedir.Garanti ve Teknik Servis Hizmetleri
SONNOKTATicaret. satışını yapmış olduğu ürünlerin profesyonel destek ve satış sonrası hizmetlerini tüm Türkiye çapına dağılmış bütün markaların yetkili teknik servis noktaları ile vermektedir. Plazma-LCD Tv alanında yerinde kurulum, montaj ve tamir hizmeti veren servis noktalarımız, beyaz eşya ve ev elektroniği  ürünlerinde de hizmet vermektedir. Sektörünün gerektirdiği belgelere sahip ve ortalama 18 yıllık tecrübeli saha ekiplerimiz, tüm teknik ihtiyaç ve problemlere en kısa sürede müdahale etmektedir.

İnternet Sitesi
SONNOKTA Ticaret, www.outletbeyazesya.com internet adresi ile Beyaz eşya Ev Elektroniği, Plazma&LCD Tv dünyasına yön vermektedir. En yeni kampanyaların, fiyat ve taksit avantajlarının anlık takip edildiği site en yeni ürünleri Türkiye 'de ilk defa lanse etmesi ile ön plandadır. Türkiye’nin en çok izlenen sitesinden biri olan www.outletbeyazesya.com, İnternet üzerinden sipariş verilebilen, ürünlerle ilgili sorular sorulabilen web sitesi profesyonel çözüm ortaklığı ve kendi uzman web ekibimiz tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.

Call Center Hizmeti
SONNOKTA Ticaret. (0212)  5297917–   hatları ile günün 12 saati profesyonel Call Center hizmeti vermektedir. Konusunda uzman hizmet ekibi ve sürekli aktif hatları ile SONNOKTA Ticaret' in alanlarında uzmanlaşmış; Beyaz eşya Ev Elektroniği ve plazma&lcd tv alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış profesyonel personeli, ilgili alanlarında her türlü konuda müşterileri bilgilendiriyor. Tüm fiyat, ödeme koşulları, ürün bilgileri, sevkiyatı gibi konularda ulaşabileceğiniz SONNOKTA Ticaret. Call Center, hızlı ve dinamik yapısıyla sektöründe rakiplerine istinaden öncü bir rol oynuyor.

Üye Girişi
E-Posta
Şifre
Twitter
İncelediğiniz Ürünler
.
  
    +3 Taksit      +3 Taksit yada  

  
                                +3 Taksit
           
  

  +3 Taksit            +3 Taksit


Yetkili Servisler
.
.
Önerilen Ürünler


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.